«Богів космічний Дар!»

Календар «Коло Свароже» на 7528 літо

Предками давно було помічено, що людина має жити синхронно з вібраціями Космосу, як ритмічний організм. Свята мають чергуватися з періодами буденної праці. А хаотичність, невпорядкованість життя руйнує тіло і душу. Тому всі свята Кола Сварога (Зодіаку, річного календаря) у Пращурів були покликані гармонізувати тілесну і духовну сутність людини з божественними космічними ритмами Природи, Бога. Адже святкові обряди, узгоджені з річними фазами небесних світил, розвивають і зміцнюють добрі, корисні природні сили і нейтралізують шкідливі ворожі енергії. Тому в старі часи кожен обряд здійснювався тільки у певний, строго визначений старійшинами, волхвами, жерцями, час Сварожого Кола.

Згідно зі Сварожим Колом, нинішнє 7528 літо, настало 23 лютого 2020 р. і проходить під впливом Сварога та Дажбога, оскільки перший весняний молодий Місяць «народився» саме у Їхній день (неділя). Тож яким буде наступний язичницький рік, коли рідні свята проводити, щоб найкраще славити Рідних Богів і самим веселими бути, на які числа місяців випадають Молодики та Повні, які Боги — покровителі місяців, а які — днів тижня, про це можна дізнатися з нового язичницького календаря, який видає язичницька конфесія Об’єднання рідновірів України.

Літо 7528 — 13-місячний язичницький рік, оскільки від весняного Молодика 2020 до весняного Молодика 2021 року нараховується 13 «народжень» молодого Місяця. Що таке весняний Молодик? Це весняний молодий Місяць, а саме — останнє його «народження» перед Весняним рівноденням, яке в київських широтах настає на межі 17 та 18 березня.

Загалом «поведінка» нічного світила в Літі 7528 є доволі цікавою. Так, придбавши календар «Коло Свароже», можна побачити, що деякі Молодики припадають на ряд святкових днів (що має неабияке магічне значення): це ранковий Молодик після Купальської ночі, Молодики на свята Ярила, Перуна, Стрибога-Посвистача і на Велике свято Велеса, а також Повня на Русалчин Великдень. Окрім того, деякі астрономи відзначають, що цей рік має дві супер-Повні, тобто Повні, під час яких візуальний диск повного Місяця здається збільшеним. Вони з’являться весною — 9 березня та 8 квітня. При цьому квітнева супер-Повня матиме вигляд більшої за березневу, оскільки Місяць у цей час буде найближче до Землі.

Настінний календар «Коло Свароже» знадобиться кожному українцю, хто, звільнившись від чужовір’я, став на шлях відродження Духу української нації.

Календар має кольоровий друк і виготовлений у форматі А-2. Тож окуляри вдягати не доведеться! Вартість окремого примірника становить 10 грн.
Замовити календар можна через «нову» або «Укр пошту», звернувшись за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

У Києві календар можна придбати у реалізатора:

- Книжковий ринок «Петрівка» (тел. 093-907-05-48, Ніна)

Ціни у виробника й у реалізатора можуть різнитися.