«Коло Свароже» — Богів космічний дар!»

Коло Свароже на 7526 літо.

Предками давно було помічено, що людина має жити синхронно з вібраціями Космосу, як ритмічний організм. Свята мають чергуватися з періодами буденної праці. А хаотичність, невпорядкованість життя руйнує тіло і душу. Тому всі свята Кола Сварога (Зодіаку, річного календаря) у Пращурів були покликані гармонізувати тілесну і духовну сутність людини з божественними космічними ритмами Природи, Бога. Адже святкові обряди, узгоджені з річними фазами небесних світил, розвивають і зміцнюють добрі, корисні природні сили і нейтралізують шкідливі ворожі енергії. Тому в старі часи кожен обряд здійснювався тільки у певний, строго визначений старійшинами, волхвами, жерцями, час Кола Сварога.

Згідно з Колом Сварожим, наступне 7526 літо настане 17 березня 2018 р. і проходитиме під знаками Богів Стрибога і Числобога, оскільки перший весняний молодий Місяць народиться саме у Їхній день (суботу). Тож яким буде наступний язичницький рік, коли рідні свята проводити, щоб найкраще славити Рідних Богів і самим веселими бути, на які числа місяців випадають Молодики та Повні, які Боги — покровителі місяців, а які — днів тижня, про це можна дізнатися з нового язичницького календаря, який видає Об’єднання рідновірів України.

Настінний календар Коло Свароже знадобиться кожному українцю, який, звільнившись від чужовір’я, став на шлях відродження Духу української нації.

Календар має кольоровий друк і виготовлений у форматі А-2. Тож окуляри вдягати не доведеться! Вартість окремого примірника становить 10 грн. (без урахування вартості поштових послуг). Для оптових закупівель (понад 10 шт.) передбачені знижки. Замовити календар у виробника можна через «нову» або звичайну пошту за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

У Києві календар можна придбати у реалізаторів:

- «Українська народна книгарня»: площа Слави (підземний перехід), ТЦ «Навігатор», що неподалік станції метро «Арсенальна» (тел.: 066-668-11-57, 066-449-32-77);

- «Книжкова полиця рідновіра»: магазин «Канцтовари», що неподалік станції метро «Деміївська»


А також у Фастові:

- Український книжковий центр «Аратта» (метра поруч немає)


Миколаєві:

- є у Велеслави: замовити для придбання можна за тел. 093-713-91-44 (неподалік Чорне море)


... і в Борисполі:

- є у бібліотеці; але замовити для придбання можна за тел. 097-869-64-68 (неподалік аеропорт «Бориспіль»)


УВАГА! Ціни у виробника й у реалізаторів можуть різнитися.