Хто «Коло» це знає, той Предків Скарб знайде!»

Коло Свароже на 7529 літо.

Предками давно було помічено, що людина має жити синхронно з вібраціями Космосу і бути його невіддільною частинкою. Свята мають чергуватися з періодами буденної праці, адже хаотичність, невпорядкованість життя руйнує тіло і душу. Тому всі свята Кола Сварога (Зодіаку, річного календаря) у Пращурів були покликані гармонізувати тілесну і духовну сутність людини з божественними космічними ритмами Природи, Бога. Адже святкові обряди, узгоджені з річними фазами небесних світил, розвивають і зміцнюють добрі, корисні природні сили і нейтралізують шкідливі ворожі енергії. Тому в старі часи кожен обряд здійснювався тільки у певний, строго визначений старійшинами, волхвами, жерцями, час Кола Сварога.

Згідно з Колом Сварожим, наступне 7529 літо настане 13 березня 2021 р. і проходитиме під знаками Богів Стрибога і Числобога, оскільки перший весняний молодий Місяць народиться саме у Їхній день (суботу). Тож яким буде наступний язичницький рік, коли рідні свята проводити, щоб найкраще славити Рідних Богів і самим веселими бути, на які числа місяців випадають Молодики та Повні, які Боги — покровителі місяців, а які — днів тижня, про це можна дізнатися з нового язичницького календаря, який видає Об’єднання рідновірів України.

Настінний календар Коло Свароже знадобиться кожному українцю, який, звільнившись від чужовір’я, став на шлях відродження Духу української нації.

Календар має кольоровий друк і виготовлений у форматі А-2. Тож окуляри вдягати не доведеться! Вартість окремого примірника становить 15 грн. (без урахування вартості поштових послуг).
Замовити календар у виробника можна через «нову» або «укр» пошту за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

У Києві календар можна придбати у реалізатора:

- Книжковий ринок «Петрівка» (тел. 093-907-05-48, Ніна)

Ціни у виробника й у реалізатора можуть різнитися.