Волховник: Правослов Рідної віри. — К.: ФОП Стебеляк. О. М, 2019. — 464 с. — Автор-упорядник — Галина Лозко.

Ця праця є однією з книг серії «Пам’ятки релігійної думки України-Русі», заснованої Об’єднанням рідновірів України в 1997 році.

Це чергове видання Правослова: воно містить 500 найкращих стародавніх молитов і є своєрідною антологією язичницької духовної поезії в перекладах українських мислителів Лесі Українки, Івана Франка, Володимира Шаяна, Галини Лозко та ін. З багатьох автентичних джерел автором-упорядником зібрані стародавні філософсько-релігійні вчення, молитви, пісні-слави до природних Богів та народні замовляння, починаючи від атлантичної та ведійської спадщини до сучасної української поезії рідновірів. Отже, хронологічні рамки цієї збірки охоплюють майже 12 тисяч років: від Х тисячоліття до н.е. — до наших днів.

Давні славені Богам, складені справжніми носіями язичницької традиції, можуть послужити зразком для молитовної творчості сучасних рідновірів. Книга адресована, насамперед, громадам, волхвам і жерцям, які відроджують віру своїх Предків. Вона буде цікавою й корисною також і науковцям-релігієзнавцям, і всім, хто шанує стародавню духовну культуру великої індоєвропейської сім’ї.