Досить змістовною виявилася зустріч відомого рідновірського поета Руслана Морозовського зі студентами та викладачами Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», яка відбулася на свято Бога Рода. Майже двогодинне дійство тривало у бібліотеці Університету. Поет презентував свою поетичну збірку «Вогнем і кайлом». А вела захід директор бібліотеки Ніна Колесникова.

Приємно вражає, що підготовку і проведення такого мистецького заходу взяв на себе Університет. Ведуча коротенько розповіла про нелегкий життєвий та творчий шлях пана Руслана, знайомлячи присутніх з його здобутками. Викладачі, беручи по черзі слово, обмінювалися своїми враженнями не лише про прочитану поезію, а й прозову публіцистику письменника, демонструючи окремі його дописи у різних виданнях, виставлених на підготовленому стенді «Руслан Морозовський: журналіст, письменник, поет». А студенти Університету декламували улюблені вірші з його вищезазначеної авторської збірки.

У заході також взяли участь україніст-книгознавець Наталя Фещенко з Фастова — палка прихильниця творчості Р. Морозовського — й композитор, який зробив окремі вірші поета співаними, а також і їх виконавець під гітарний супровід, заступник голови ОРУ, жрець Вогнедар з Борисполя. Бард не лише співав, а й своїми вступними коментарями до пісень намагався студентську аудиторію підвести під непросту тему тієї чи іншої пісні, у тому числі й про проблеми нинішнього відродження Української рідної віри.

Захід завершився взаємними висловлюваннями вдячності та побажаннями невдовзі знову  тут зустрітися.

Прес-служба ОРУ

Докладніше про збірку «Вогнем і кайлом» можна прочитати тут.

Більше світлин у Facebook