ЧАСОПИС «СВАРОГ: Філософія. Етнологія. Релігієзнавство»


ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ на видання ювілейного випуску «СВАРОГ». 25 років — це єдиний офіційно зареєстрований часопис України, який висвітлює питання відродження й розвитку Віри Предків. Редакція часопису, як творча спілка людей доброї волі, тримається на великій вірі в перемогу рідної Правди України-Русі.

 

Благодійні внески переказуйте на картку «ПриватБанку»: 4731 2196 1491 8740.

Часопис Об’єднання рідновірів України виходить з червня 1995 р.

Ім’я «Сварог» обрано для назви з кількох причин:

1. БОГОСЛОВСЬКА: Сварог — Батько всіх Богів великого пантеону наших Предків; усі Боги, об’єднані в Сварзі, є різноманітними проявами його мудрості, могутності, справедливості.

2. ФІЛОСОФСЬКА: саме Сварог сповнює собою все і містить всіх у собі; Сварог сам є Світлом, що створює Світло із самого себе, щоб освітити все навколо.

3. ПОЕТИЧНА: це він, Сварог, перетворює Темряву на Світло, до чого завжди прагне й наша Редакція.

4. ІСТОРИЧНА: відома всім нашим читачам — відновлення історичної справедливості, реабілітація Рідної віри, якій було завдано значного удару в часи примусового охрищення Русі-України у віроломному 988 році.

5. МЕТАФІЗИЧНА: Відновивши зв'язок з Рідним Небом, відродимо Рідну Землю, Рідну Мову й Рідну Націю!

6. Ми запалили жертовний ВОГОНЬ у своїх душах, ми ніколи не зраджували нашої ідеї, ми вперто долали труднощі, рішуче відсіювали здорове зерно від полови, ніколи не йшли на компроміси — ми й нині залишаємось вірними рідним Богам і Україні.

7. Видання часопису спрямоване на досягнення головної мети ОБ'ЄДНАННЯ РІДНОВІРІВ УКРАЇНИ — повернення рідному народові його споконвічної Рідної віри. І ніяких місіонерських, бізнесових чи інших меркантильних цілей редакція не ставить.

До Рідних Богів повертаються з ВЛАСНОЇ ВОЛІ ТІ, ХТО ВЖЕ ДО ЦЬОГО ДОЗРІВ ДУХОВО!


Редактор часопису «Сварог» Галина Лозко

Електронна пошта Редакції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду