17 квітня в літо 7521 Громада «Галичани» розпочала будівництво капища на Світовидовому полі. Зачин цього благородного чину стався ще у грудні минулого року, коли на гору, де проводяться обряди, було стягнено декілька «мегалітів», яких досить багато розкидано довкола. Подальшому розвитку справи завадили снігопади та морози, тож довелося чекати до весни, яка йшла до нас цього року дуже довго.

Робота розпочалася зі складання жертовника для Священного Вогню. Для цього було розмічено за допомогою компаса сторони світу та викопано неглибоку яму для розміщування каміння по колу. Це має захистити жертовник від руйнування неадекватних людей. Перший камінь заклали зі східної сторони. Далі посолонь встановили решту великих каменів, а дрібнішими заклали центр жертовника. Щілини між ними залили рідкою глиною.

Найбільший «мегаліт» кубічної форми, що був знайдений неподалік від гори з капищем, вкопали зі східного боку в кількох метрах від жертовника. Він слугуватиме природним престолом для жерця чи обрядодія. На ньому в подальшому планується витесати священні символи.

По завершенню всіх необхідних робіт, обрядодій Оріслав здійснив імпровізований обряд освячення жертовника із запаленням живого вогню від Сонця.

Прес-служба Громади «Галичани»