«Полян» стало більше
Бориспільська громада Українських рідновірів «Поляни» зростає. 27 травня в літо 7520 (2012) Вогнедар, жрець «Полянський», провів черговий обряд посвячення бориспільців в Українську рідну віру. Незважаючи на близьке розташування Борисполя від столиці Русі-України, де українських рідновірів багато, та належну пропаганду місцевими ЗМІ світогляду Предків українців, кількість вірян Громади зростає поволі. Дається взнаки той духовний етноцид, який панував тут століттями, а особливо — у совітський період. І лише завдяки Бориспільській міській партійній організації ВО «Свобода», яка стала ширити в краї ідеї українського націоналізму, ситуація нині потроху поліпшується. А завдяки діяльності Громади «Поляни» у душах вірних синів і дочок України відроджується ДУХ НАЦІЇ. Приймаючи у своє серце Рідних Богів, вони усвідомлюють себе українцями не лише за походженням, а й за вірою.

«Минулого літа у нас Дажбожими онуками стали четверо українців, — розповідає жрець Вогнедар. — А нині наша Громада поповнилася ще трьома Дажбожими онуками. Мої побратими стали вже своїх дітей посвячувати. Сьогодні прийняв посвяту в Рідну віру бориспільський парубок Перемисл, 1985 р. н. Донька мого колишнього паралельнокласника Велесича «Полянського» (їй 13 років) посвятилася по «дорослому» обряду — вона тепер Отава. А Білотурового сина взяли під опіку божати — той же Велесич «Полянський» і Яруня з Київської громади українських язичників «Православ’я», бо йому лише 11 років. Він обрав ім’я Путивой. Тобто присягнувши перед Богами опікуватися ним, Велесич і Яруня стали Путивою названими батьками — божатами, а його батьку, Білотуру, — кумами.

Тепер у нас є Перемисл, Отава і Путивой! Готуються до посвяти ще кілька бориспільців.

Бачачи, як моя Громада росте і ззовні, і зсередини, під час обряду мене проймає гордість за своїх земляків, — наголосив «полянський» жрець. — Адже це  результат моєї багатолітньої роботи — во славу Рідним Богам, Україні-Русі та Об’єднанню рідновірів України.
Хай живе ОРУ! Слава Рідним Богам і Предкам!»

Прес-служба Бориспільської громади
Українських рідновірів «Поляни»

На світлинах:
1 — після обряду — з жерцем на згадку; у першому ряді зліва направо: нова Дажбожа онука Отава, жрець Вогнедар, посвячений бажен Путивой та його божата Яруня; стоять позаду зліва направо: батько Отави і божат Путивоя — Велесич «Полянський», новий Дажбожий онук Перемисл.
2 — божата Яруня дарує своєму божену квіти-обереги.
3 — батько Білотур (ліворуч) обзавівся справжніми кумами.
4 — щасливий батько поєднався із сином в Рідній вірі. Тепер по Стежці Прави разом!