На другий день після презентації ювілейного видання часопису «Сварог», в Об’єднанні рідновірв України відбулася не менш значна подія — відкриття чергового навчального сезону Школи Україниської рідної віри при Релігійному центрі ОРУ.

На відкриття Школи завітала голова ОРУ і Київської громади українських язичників «Православ’я» Волхвиня Зореслава — професор Галина Лозко, прийшли слухачі Школи, а також її вихованці, які вже стали рідновірами, віряни Громади «Православ’я», почесні гості від громад інших міст та представники ЗМІ ОРУ.

— Нині Школа успішно розпочала свій новий навчальний рік, — розповів керівник Школи, заступник голови ОРУ, жрець Вогнедар. — Нами набрано нову групу слухачів, які мають бажання, ознайомившись з основами Рідної віри, прийняти у своє серце Рідних Богів. До них приєдналися також і вже посвячені у Рідну віру українці, які в силу певних обставин досі не могли навчатися у Школі.

Показово, що наша Школа останнім часом викликає географічно ширше зацікавлення, — додав Вогнедар. — Так, потрапити на співбесіду під час формування нової групи слухачів зголошувалися громадяни з Ніжина, Миргорода, Полтави, очікувалася група рідновірів з Фастова, що були посвячені в Рідну віру цьогоріч, але, на жаль, з різних причин не всі змогли доїздити до столиці, — повідомив він.

Новий сезон роботи Школи Української рідної віри розпочався традиційно — із запалення свічі та спільної молитви перед навчанням. Галина Лозко виклала вступну лекцію, присвячену маловідомим фактам з життя та діяльності професора Володимира Шаяна і створеного ним Ордену Бога Сонця, відповіла на запитання слухачів. На завершення заходу вона зачитала кілька своїх віршів.

Зазначимо, що традиційно, як і в попередні роки, двері Школи Української рідної віри для українців відчинені завжди. Тобто, якщо хтось дізнається про неї пізніше — не біда! — тут приймуть, вислухають і вирішать, чи зарахувати слухачем на цьогорічний курс, чи запропонувати прийти на навчання у наступному році. Контактний телефон приймальної комісії не змінився: 093-677-51-27.

Прес-служба ОРУ

Лекцію Галини Лозко про Володимира Шаяна можна послухати тут: