«Богів космічний Дар!»

Язичницький календар «Коло Свароже» на 7530 літо

Предками давно було помічено, що людина має жити синхронно з вібраціями Космосу, як ритмічний організм. Свята мають чергуватися з періодами буденної праці, бо хаотичність, невпорядкованість життя руйнує тіло і душу. Тому всі свята Кола Сварога (Зодіаку, річного календаря) у Пращурів були покликані гармонізувати тілесну і духовну сутність людини з божественними космічними ритмами Природи, Бога. Адже святкові обряди, узгоджені з річними фазами небесних світил, розвивають і зміцнюють добрі, корисні природні сили і нейтралізують шкідливі ворожі енергії. Тож у старі часи кожен обряд здійснювався тільки у певний, строго визначений старійшинами (волхвами, жерцями) час Сварожого Кола.

Згідно зі Сварожим Колом, нове, 7530, літо настає 3 березня 2022 р. і проходить під впливом Бога Стрибога і Богині Дани, оскільки перший весняний молодий Місяць «народжується» саме у Їхній день (середа, 2 березня о 19.35). Тож яким буде наступний язичницький рік, коли рідні свята проводити, щоб найкраще славити Рідних Богів і самим веселими бути, на які числа місяців випадають Молодики та Повні, які Боги — покровителі місяців, а які — днів тижня, про це можна дізнатися з нового язичницького календаря, який видає язичницька конфесія Об’єднання рідновірів України.

Літо 7530 — 12-місячний язичницький рік, оскільки від весняного Молодика 2022 до весняного Молодика 2023 року нараховується 12 місячних Повней. Що таке весняний Молодик? Це весняний молодий Місяць, а саме — останнє його «народження» перед Весняним рівноденням, яке в київських широтах настає на межі 17 та 18 березня.

Загалом «поведінка» нічного світила в Літі 7530 є доволі знаковою. Так, придбавши календар «Коло Свароже», можна побачити, що деякі Молодики припадають на кілька святкових днів (що має певне магічне значення): це ранковий Молодик на свято Водяника (29 червня) та нічний Молодик на свято Богині дівочої Долі, проте найзнаковішою подією цього Літа буде Різдвяний день 23 грудня, на який припадатимуть «народження» двох світил — Красного Сонечка і Ясного Місячика, що нестиме потужну магічність подвійного Початку нового Часу.

Настінний календар «Коло Свароже» знадобиться кожному українцю, хто, звільнившись від чужовір’я, став на шлях відродження Духу української нації.

Календар має кольоровий друк і виготовлений у форматі А-2. Тож окуляри вдягати не доведеться! Вартість окремого примірника становить 15 грн.
Замовити календар можна через «Нову» або «Укр пошту», звернувшись за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

У Києві календар можна придбати у реалізатора:

- Книжковий ринок «Петрівка» (тел. 093-907-05-48, Ніна)

Ціни у виробника й у реалізатора можуть різнитися.