Тепла пора року — найсприятливіший час для повернення українців до рідного Богорозуміння та Предківського світогляду. Протягом усього теплого сезону на лоні Природи священики Об’єднання рідновірів України проводять відповідні обряди духовного очищення та посвячення в Українську рідну віру.

У Києві такі обряди ініціацій (переходу з одного духовного стану в інший; у нашому випадку — з чужовір’я в Рідну віру) проводить безпосередньо Релігійний центр ОРУ. Тож свій намір стати українським рідновіром — онуком Дажбожим — можна виявити, надіславши своє повідомлення на електронну скриньку, вказану нижче.

Для цьогорічного обряду Очищення від чужовіря сприятливий час випадає на 10–11 червня, 8-9 липня, 5-6 серпня, 3 вересня.

Для обряду Посвяти в Українську рідну віру та рідновірського ім’янаречення сприятливий час випадає на 22–25 червня, 20–23 липня, 19–20 серпня, 16–17 вересня. Для цього необхідно заздалегідь обрати собі до душі рідновірське (рідне слов’янське) ім’я, якщо носите християнське або інше чужинське.

Підставою для Посвяти в Українську рідну віру є базове володіння рідним Богознавством, знання язичницьких Віровчення, Традиції, рідних обрядовості та звичаєвості, отримане у Школі Української рідної віри. Бажано знати напам’ять Символ Рідної віри та текст Присяги посвячуваного в Рідну віру.

Для тих українців, хто виявив бажання пройти обряди вищевказаних рідновірських ініціацій, заяву про свій намір вступити до Школи Української рідної віри, копію свого Свідоцтва про народження та своє фото потрібно спочатку надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (заступник голови ОРУ, жрець Вогнедар).

Українці, нащадки славних трипільців, арійців, скіфів, русів,
навчайтеся в Школі Української рідної віри,
очищуйте свою душу від рабського чужовір’я
і ставайте під опіку Рідних Богів!
Будьмо вірними Дажбожими онуками!

Будьмо українцями не лише за походженням, а й за вірою (світоглядом)!
Будьмо з Рідними Богами, і Боги пребудуть з нами!

 

Релігійний центр ОРУ

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE