«Поляни», м. Бориспіль

У вересні-жовтні 2023 року проводить набір слухачів на I-ий курс навчання Бориспільська філія Школи Української рідної віри при Релігійному центрі Об’єднання рідновірів України.

Далі...

«Полян» стало більше
Бориспільська громада Українських рідновірів «Поляни» зростає. 27 травня в літо 7520 (2012) Вогнедар, жрець «Полянський», провів черговий обряд посвячення бориспільців в Українську рідну віру. Незважаючи на близьке розташування Борисполя від столиці Русі-України, де українських рідновірів багато, та належну пропаганду місцевими ЗМІ світогляду Предків українців, кількість вірян Громади зростає поволі. Дається взнаки той духовний етноцид, який панував тут століттями, а особливо — у совітський період. І лише завдяки Бориспільській міській партійній організації ВО «Свобода», яка стала ширити в краї ідеї українського націоналізму, ситуація нині потроху поліпшується. А завдяки діяльності Громади «Поляни» у душах вірних синів і дочок України відроджується ДУХ НАЦІЇ. Приймаючи у своє серце Рідних Богів, вони усвідомлюють себе українцями не лише за походженням, а й за вірою.

Далі...

«Поляни» весело вшанували Щедрих Богів

Дещо подібним на зустріч нового адміністративного 2012 року видався цього разу Щедрий Вечір перед новим 7520 літом. А саме — близькістю добового часу їх настання. Якщо світський новий рік щорічно в ніч з 31 грудня на 1 січня вступає у свої права в 0 годин 0 хвилин, то нинішнє язичницьке Новоліття настало 22 лютого в 0 годин 35 хвилин. Інших подібностей не простежувалося. Та й час 00.35 аж ніяк не був пов’язаний з північчю — просто саме на ці хвилини припало Різдво нового Місяця — першого весняного Молодика.

Далі...